SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Twee 'vreemden' op de tribune


Ik weet niet of het u is opgevallen, maar tussen het Urker publiek zitten op de tribune standaard twee onbekende personen. Op zich niet zo vreemd en menigeen zou denken dat het supporters van de tegenpartij zouden zijn. Twee oudere mannen, die altijd in dezelfde stoel plaats nemen. Maar is dat ook zo...

Het zijn twee vriendelijke supporters uit Emmeloord, die al een aantal jaren iedere thuiswedstrijd bij onze club plaats nemen op de tribune. Echte voetballiefhebbers, die van origine fan zijn van onze buren Flevo boys. Maar omdat beide clubs om en om thuis spelen, krijgen ze de gelegenheid om wekelijks te switchen. Op Urk volgens ze de verrichtingen van Flevo boys een beetje onwennig op Twitter en andere media en in Emmeloord gebeurt dat andersom. En neem maar aan dat ze Sv Urk een warm hart toe dragen. Ze kennen de spelers bij naam en hebben hun mening over de opstelling, net als iedere andere supporter.

Prachtig toch...