SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


KNVB Beker: compleet speelschema

Met de TOTO KNVB Beker is de kortste route naar Europees voetbal onlangs weer van start gegaan. 64 ploegen uit de Eredivisie, Keuken Kampioen Divisie, Tweede Divisie en lagere divisies uit het amateurvoetbal gaan met elkaar de strijd aan op weg naar de finale in De Kuip op zondag 5 mei 2019. Op dinsdag 25, woensdag 26 en donderdag 27 september staan de wedstrijden in de eerste ronde op de rol. Bekijk hier de uitslagen, het programma en het volledige speelschema van de KNVB Beker seizoen 2018/19.

Aan het bekertoernooi nemen 64 clubs mee: 27 winnaars uit de kwalificatiefase, aangevuld met 34 clubs uit het betaalde voetbal en de drie (plaatsvervangende) periodekampioenen uit de Tweede Divisie. Beloftenteams zijn uitgesloten van deelname aan de KNVB Beker. Amtateurclubs die in de eerste ronde een club uit het betaalde voetbal treffen, spelen altijd thuis.

PSV, Ajax, Feyenoord, AZ en Vitesse, de clubs die Europees voetbal spelen of speelden, hadden in de eerste ronde een beschermde status. Zij konden niet tegen elkaar loten. Omdat PSV en Ajax nog actief zijn in Europa, kunnen zij elkaar ook niet in de tweede ronde loten. Omdat Feyenoord, AZ en Vitesse al zijn uitgeschakeld, vervalt hun beschermde status.

Speelschema 2018/19
Tweede ronde: dinsdag 30, woensdag 31 oktober en donderdag 1 november 2018
Achtste finales: dinsdag 18, woensdag 19 en donderdag 20 december 2018
Kwartfinales: dinsdag 22, woensdag 23 en donderdag 24 januari 2019
Halve finales: dinsdag 26, woensdag 27, donderdag 28 februari 2019
Finale: zondag 5 mei

De winnaar van de KNVB Beker plaatst zich voor de derde voorronde van de Europa League.