SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Jong Urk speelt aanstaande dinsdag thuis tegen jong Go Ahead Kampen

Na een aantal jaren van afwezigheid gaat er aanstaande dinsdag weer een wedstrijd gespeeld worden door jong Urk. De wedstrijd wordt op het hoofdveld van de Vormt gespeeld en er zal om 20:00 uur worden afgetrapt.

Jong Urk wordt dit seizoen getraind door H.O. Siemen Lindeboom en hij wordt geassisteerd door Johannes Korf. Het team bestaat uit hoofdzakelijk spelers tot 21 jaar. Het doel van jong Urk is om onze talenten van verschillende leeftijden de kans te bieden samen te spelen en zich te ontwikkelen op senioren niveau. Voor dit seizoen staan er 4 wedstrijden gepland tegen eerste elftallen uit de 2e klasse en 2 wedstrijden tegen de beloften van Genemuiden en Go Ahead Kampen.
Het team uit Kampen wordt getraind en gecoacht door voormalig hoofdtrainer van SV Urk Henk Nieuwenhuis. De wedstrijd zal begeleid worden door scheidsrechter Henk Boland uit Meppel.

Agenda

zaterdag 20 apr 2019 - 15:00 uur
Urk 1 - Sparta Nijkerk
donderdag 25 apr 2019
Uitgifte clubblad "Nor Vuuren"
vrijdag 26 apr 2019 - 08:15 uur
Papierinzameling
maandag 29 apr 2019 - 19:30 uur
AB-vergadering
vrijdag 03 mei 2019 - 17:00 uur
DB Overleg

SV Urk TV


SV Urk - SDC Putten

SV Urk - ACV Assen