SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Kaartverkoop Urk-Roda start donderdag 11/10

De kaartverkoop start op donderdag 11 oktober 2018 vanaf 19:30 uur in de kantine sportpark De Vormt. Zowel op donderdag als op zaterdag de hele dag is de verkoop bedoeld voor clubleden.

Vanaf volgende week gaat de vrije verkoop van kaarten starten en dit is dan ook mogelijk bij Klif 18 en Keurslagerij Brouwer, beiden op Urk gevestigd. De prijs is standaard €10,00 per persoon. Supporters /voetballiefhebbers van buiten Urk kunnen zich in week 42 melden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Door misvattingen bij de lokale krant is de berichtgeving over de voorverkoop van toegangskaarten bij Urk-Roda JC tot twee keer toe onjuist weergegeven. In eerste instantie zou de verkoop op dinsdag 9 oktober 2018 beginnen, maar omdat de kaarten genummerd worden, is de aflevering verlaat. Deze correctie is niet goed door gecommuniceerd.