SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Klaas Kramer in het zonnetje gezet

Vandaag zaterdag 27 oktober 2018 hebben Klaas Kramer en Bjorn Adams voor de topper SV Urk  en Flevo Boys Emmeloord hun verdiende waardering in ontvangst mogen nemen. Urker speler Kramer eindigde op een 3e en Flevo Boys speler Adams op een 2e plaats in de categorie "speler van het jaar" op de website Polder Cuptrofee. Beiden kenden een goed seizoen en eindigden dicht bij elkaar. Zo wist Kramer, op Urk verkozen tot meest waardevolle speler van vorig seizoen, 34 punten bij elkaar te voetballen en Adams net twee meer, namelijk 36.

De prijzen, aangeboden door Roberto Kwakman van Hetuitzendbureau.nl Vollenhove, werden voor de wedstrijd overhandigd in het bijzijn van de bijeengekomen Business Club Flevo Boys en Business Club SV Urk leden.