SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


SV Urk wijst Flevo Boys terug

Met twee doelpunten van William de Boer revancheerde SV Urk zich op Flevo Boys. De Emmeloorders kwamen al vroeg met tien man te staan, maar dat bleek geen nadeel. Lars Klijnstra werd resoluut door scheidsrechter Ter Brake met rood naar de kant gestuurd wegens het neerhalen van de doorgebroken Hessel Snoek (zie foto). De strafschop van Riekelt Jan Brands werd keurig gestopt door Flevo Boys doelman Rodney Rosink. SV Urk had moeite de posities goed neer te zetten na dit voorval. Na iets meer dan een half uur werd de score geopend. Riekelt Nentjes zette de bal haarzuiver voor waarna William de Boer vallend 1-0 kon inkoppen. Vijf minuten na de hervatting deed de aanvaller, die ooit bij Flevo Boys speelde, hetzelfde kunstje. Deze keer was Lucas Nagel de aangever. Even kreeg Flevo Boys hoop toen Richard Strijker even niet in goeden doen was. Maar vervolgens was het Urk dat de wedstrijd dicteerde. Meer doelpunten bleven uit, maar dat deert de ploeg van Richard Karrenbelt niet. Urk blijft trotse koploper en gaat vol vertrouwen de confrontatie met Roda JC aan.

Buitenpost komt op toeren
ACV blijft in de race om de titel van de eerst periode. Berkum kreeg een doelpunt tegen waardoor de Assenaren de enige concurrent zijn geworden. DETO Twenterand verloor op eigen veld nipt van Excelsior’31. SC Genemuiden, waar trainer Jan van Raalte na dit seizoen vertrekt, verloor bij DUNO. AZSV was kansloos bij Staphorst, dat vier keer scoorde. SVZW en CSV Apeldoorn deelden de punten met ieder een treffer. Buitenpost scoorde vier keer bij WHC, dat drie keer doel trof. Sparta Nijkerk won in de avonduren van SDC Putten. Urk blijft vier punten voorsprong houden op de concurrentie ACV, dat nog een wedstrijd te goed heeft, is zaterdag gastheer van de ploeg van Richard Karrenbelt.(Met dank aan Het Urkerland)