SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Het bestuur van Sv Urk spreekt haar dank uit richting:

We hebben als vereniging Sv Urk een geweldige avond achter de rug. Een prachtige wedstrijd met "strijd, passie en plezier". Het visitekaartje was uitstekend voor iedereen, die hierbij aanwezig was. We hebben veel lovende reacties mogen ontvangen uit alle hoeken en gaten en onze gasten hebben zich uitstekend vermaakt. Vandaag is er weer de realiteit.

Het bestuur spreekt haar dank uit richting alle vrijwilligers voor hun inzet, geweldig. Iedereen rondom het team Roda JC en haar supporters. Het arbitrale trio, dat ondanks 2 cruciale minpuntjes, uitstekend de wedstrijd heeft begeleid. De pers voor hun positieve benadering van onze mooie club en dorp. De bemanning van de BCU voor de gezellige entourage. De Catering van Slump bv, dat uitstekend was geregeld. De staf en spelersgroep Urk 1 voor hun tomeloze prestatie. Rein Brands die alles weer tot in de puntje heeft gecoördineerd. En wie we nog vergeten zijn op te noemen, Dank je wel.

Agenda

woensdag 14 nov 2018 - 19:30 uur
Algemene Leden Vergadering
vrijdag 16 nov 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
zaterdag 17 nov 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Staphorst
maandag 19 nov 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 24 nov 2018 - 15:00 uur
SDC Putten - Urk 1

SV Urk TV


Urk - Flevoboys

SV URK - BERKUM 13-10-2018