SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


"Daags" na SV Urk-Roda JC

Het lag als een stille getuige op het fietspad aan de Vormtweg, verregend en vertrapt. Voor de voetbalkenner de bekende toegangskaart met het logo van sponsor SKREPR op de achterzijde. Het was van de fenomenale wedstrijd Urk-Roda, dat voor Sv Urk supporters daags na bezinning een teleurstellend einde kende.

De winst van Roda (0-1) was niet te danken aan het vertoonde spel van de Limburgers, maar aan een falend optreden van de assistent scheidsrechter. Die conclusie mag zonder twijfel getrokken worden na het zien van de beelden en de ontvangen reacties daarop.

Hierdoor loopt de club de volgende ronde, de verdiende landelijke belangstelling en een hoop centen mis. Desondanks blijft Sv Urk de mentale winnaar en gaan we verder waar we gebleven waren, namelijk de competitie.

Sv Urk wenst Roda JC succes in de volgende ronde.