SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Inleveren AVG-toestemmingsverklaringen komt op gang

Halverwege oktober 2018 zijn meer dan 1300 formulieren verspreid onder alle leden en vrijwilligers van Sportvereniging Urk. Het betreft de AVG-toestemmingsverklaring, die wij als SV Urk nodig hebben om uw gegevens te mogen gebruiken en zo nodig een foto te kunnen plaatsen op de media.

Inmiddels kont de stroom van ingevulde formulieren langzaam op gang. Het streven is om eind november de boel redelijk op de rit te hebben. Daarna volgt een periode van benaderen van die personen, die het vergeten zijn in te leveren. Pas dan gaat de volgende stap in werking maar daarover later meer.

Inleveren kan nog steeds:

  • per post via Postbus 130, 8320 AC Urk
  • in de bus op Kolk 32 Urk
  • of via de trainer / leider van uw team.