SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


“Het is fijn werken in deze financiële situatie van de club”

“Het is fijn werken in deze financiële situatie van de club”. Tijdens de ALV van 14-11-2018 werd er afscheid genomen van Willem Hendrik Schraal. Zijn studie vraagt veel tijd en energie, waardoor hij genoodzaakt was om keuzes te maken. Als penningmeester heeft hij de vereniging vier jaar gediend en - zoals woordvoerder Theo Wemmers zei - dat was geen geringe klus. Met weinig woorden en achter de schermen loodste hij zich wekelijks punctueel door facturen en financiële beslommeringen van de club. Schraal zelf memoreerde aan de tijd dat hij begon, vier jaar geleden. Er was toen sprake van een mogelijke lening van 50.000 euro noodzakelijk om de club financieel in het gareel te houden. Nu staat alles op de rit en spreken de cijfers tot verbeelding en dan is het heerlijk om penningmeester te zijn van deze club. Onder dankzegging kreeg hij namens de club een cadeaubon en een bos bloemen uitgereikt.

Een van de formele punten tijdens de ALV was de benoeming van Kobus Kaptijn tot erelid afgelopen zomer tijdens de sponsoravond van BCU. Na bijna 25 jaar inzet verdiende hij bij deze gelegenheid de uitzonderlijke titel met gemak en 14 november 2018 was het moment dat dit formeel bekrachtigd werd door de leden van de club, zoals dat in de statuten beschreven staat. Datzelfde was van toepassing op de benoeming vaan Johan Lindeboom tot bestuurslid Vrijwilligers zaken. Ook hij is al actief binnen het bestuur vanaf begin dit jaar, omdat de nood op gebied van vrijwilligers hoog is en met zijn commissie hoopt het bestuur op een gedegen oplossing voor deze problematiek.

Beiden punten werden zonder tegenstemmen goedgekeurd door de leden en besloten door de ALV.