SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Overlijden 'lid van van verdienste' Kees Brouwer

Op maandag 31 december 2018 (oudjaarsavond) is ons exclusief lid Kees Brouwer op 77 jarige leeftijd overleden. Ondanks het ziektebeeld dat hem trof, toch een onverwachte gebeurtenis. Als vrijwilliger betekende hij veel voor de vereniging en heeft zich jarenlang op alle fronten ingezet, waarvoor hij in 2011 werd benoemd tot ‘lid van Verdienste’. Oud-voorzitter Gerrit Meun kende Kees persoonlijk heel goed en zal een “In Memoriam” schrijven over zijn inbreng binnen Sv Urk. De begrafenis van Kees heeft op zaterdag 5 januari 2019 in besloten kring plaatsgevonden.

Broer Albert Brouwer: “Kees kwam zestien jaar geleden na vele jaren buitenland weer op Urk wonen. Hij zat nog bezig met verhuizen toen ik hem vroeg leider te worden van Urk A1, naast Lucas Hoekman als trainer. Dat was een geweldige combinatie. 
Een jaar later werd hij al leider van Urk 1 en dat heeft hij vele jaren gedaan. Hij was een echte clubman met grote liefde voor SV Urk. Een liefde die hij deelt met zijn zoon, Kees jr. die in Bahrein woont en werkt en vandaar alles van Urk 1 minutieus volgt.
Vier weken geleden zat ik nog samen met mijn broer Kees te kijken bij Urk C1, waar zijn kleinzoon in speelt. Het was de laatste keer dat hij op het sportpark zou zijn en dat realiseerde hij zich toen ook heel goed. We gaan hem missen.”

Agenda

maandag 21 jan 2019 - 17:00 uur
PR&M Overleg
zaterdag 26 jan 2019 - 15:00 uur
Urk 1 - DUNO Doorwerth
vrijdag 01 feb 2019 - 08:15 uur
Papierinzameling
zaterdag 02 feb 2019 - 14:45 uur
DETO Twenterand - Urk 1
maandag 04 feb 2019 - 19:00 uur
Aanmeldmoment nieuwe leden

SV Urk TV


Sponsorreis 2019 | In gesprek met Richard Karrebelt

Sponsorreis 2019 | In gesprek met Jorien van Ammelrooy