SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Verwachte ledengroei Sv Urk draagt bij tot nieuwe plannen

SV Urk blijft groeien en verwacht wordt dat deze ledengroei zich de komende jaren zal blijven voortzetten. Vandaar dat het Algemeen Bestuur een projectgroep opdracht heeft gegeven plannen uit te werken voor verbouw en/of nieuwbouw van de accommodaties op Sportpark De Vormt. Er lagen al plannen om de huidige kantine te verbouwen maar besloten is om alle accommodaties tegen het licht te houden om te bepalen of deze nog voldoen en ‘toekomst-proof’ zijn.

De projectgroep gaat een aantal verbouw/nieuwbouwplannen uitwerken waaruit het bestuur eind oktober een keuze gaat maken en vervolgens zal het definitieve plan op de Algemene Ledenvergadering in November dan worden gepresenteerd. Onderdeel van de opdracht aan de projectgroep is ook een financieel dekkingsplan uitwerken.