SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Vrijwilligersavond 2019: U komt toch ook?

Als bestuur zijn wij trots op de vele vrijwilligers die binnen de vereniging actief zijn. Zonder al deze mensen kan de vereniging niet functioneren! Veel van deze vrijwilligers doen iets binnen de vereniging zonder dat men daarvoor iets terug verwacht. Toch willen wij als bestuur een blijk van waardering geven!!

Op woensdagavond 10 april nodigen wij daarom alle vrijwilligers uit voor een gezellige avond in het Irene. Iedereen is vanaf 19.00 uur van harte welkom. Om half 8 wordt de avond geopend door onze voorzitter en aansluitend is er een feestelijk programma. Vanaf 21:00 zullen wij op een groot scherm de Champions League wedstrijd Ajax - Juventus uitzenden. Als knaller zal in de rust een verloting plaatsvinden, met als hoofdprijs een plaats voor de sponsorreis van de BCU en Urk 1.

Omdat wij rekening moeten houden met de catering, is het van belang dat u zich opgeeft. U kunt zich aanmelden voor deze avond in de kantine bij Margreeth of door haar een app te sturen op 0622281222

Namens het Bestuur SV Urk