SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Piet Wakker gedecoreerd tot Lid in de Orde van Oranje Nassau

Vrijdag 26 april 2019 werden vier inwoners uit Urk Koninklijk onderscheiden. Daarbij viel ook de eer te beurt aan onze Piet Wakker (64), die tussen 1989 en 2008 in totaal elf jaar lang onze vereniging heeft bestuurd in de rol van secretaris en tweede voorzitter. Burgemeester Pieter van Maaren benoemde hem mede daarom tot Lid in de Orde van Oranje Nassau en reikte de onderscheiding aan hem uit.

Na afloop kreeg Piet en zijn vrouw Anna de felicitatie namens Sv Urk. Piet Wakker memoreerde Sv Urk als volgt: “Ik mocht een lange tijd actief zijn binnen het bestuur van SVU, een mooie taak. Aan die tijd heb ik daarnaast ook een hele goede inmiddels overleden vriend (Jan Brouwer) mogen overhouden. Tot op de dag van vandaag mag ik mijn steentje bijdragen aan deze mooie club door het rondbrengen van de clubbladen" Een mooiere reactie kun je je als vereniging niet wensen, zeker als je ook weet dat de club destijds in een moeilijke periode vertoefde.

Piet, van harte gefeliciteerd namens ruim 1300 leden van de club.

Je hebt het verdiend.