SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Finale beslissingswedstrijd voor Urk JO19-1

Urk JO19-1 staat aanstaande zaterdag misschien wel de meest belangrijke wedstrijd van dit seizoen te wachten. In de moeizame competitie is het zo belangrijke jeugdteam van Sv Urk op de tiende plaats geëindigd met als resultaat nacompetitie.  

In de nacompetitie voor promotie/degradatie heeft men tot nu toe uitstekend gepresteerd en speelt men zaterdag de finalewedstrijd voor behoud in de 3e divisie tegen Gemert JO19-1.

Laatstgenoemde wil graag promotie afdwingen tegen Urk en het zou mooi zijn als dit duel door onze jongens met winst kan worden afgesloten. De wedstrijd wordt gespeeld op neutraal terrein, namelijk Sportpark Berg en Bos in Apeldoorn. Uiteraard wordt uw steun op prijs gesteld om onze jongens aan te moedigen.

Meer in deze categorie: « Bekerfinaledag Urk JO19-1 in Emmen