SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Logo Sv Urk wordt gewijzigd

Het alom bekende logo van Sv Urk wordt gewijzigd. Het oude logo van Sv Urk dateert uit begin jaren tachtig en is in de loop der jaren ouderwets in gebruik geworden. Een gedreven clublid heeft het ooit ontworpen met de middelen, die toen ter beschikking waren.

Het werd vanwege haar houdbaarheid sindsdien ongewijzigd toegepast. Helaas is er binnen de club de laatste jaren ook een wildgroei ontstaan met allerlei varianten, gebaseerd op dit oude logo. Een ontwikkeling die het bestuur niet prettig vond. 

Met de intrede van de digtale technieken en de voorbereiding voor herziening van de website kwam ook het logo in beeld en zo kwam van het een het ander. Het logo wordt niet geheel gewijzigd maar het krijgt een andere gezicht, dat meteen herkenbaar is en blijft voor Sv Urk.

A.s. zaterdag 22 juni 2019 zaql omstreeks 17:30 uur het nieuwe logo gepresenteerd worden tijdens de afsluiting van de familiedag. Later meer hierover.