SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Publiek betaalt de hoofdprijs

Sv Urk doet dit jaar mee aan het Veluwade toernooi in Hierden. De Veluwade is een vierdaags evenement georganiseerd v.v. Hierden. Het bestaat onder andere uit een voetbaltoernooi met 8 teams uit de regio en een bedrijventoernooi. Sv Urk doet dit jaar voor de eerste keer mee, temeer omdat VVOG de organisatie rondom De Zuiderzeecup niet rond kreeg dit jaar.

Echter een onsmakelijke detail is dat het publiek en bestuur van Sv Urk bij de eerste wedstrijd tegen VVOG 12,50 euro entree moet betalen om de wedstrijd van ons team te kunnen bekijken. Tegen Jong Volendam aanstaande zaterdag worden zelfs bedragen van 15 euro gemeld. Wie alleen voor voetbal komt, is dus erg duur uit. Hiermee wordt je min of meer gedwongen om mee te betalen aan al de heisa erom heen, waaronder feestjes met optredens en artiesten.

Mocht u alsnog de wedstrijd Jong Volendam – Sv Urk willen bekijken, houdt hier dan rekening mee.

Meer in deze categorie: « Alle velden op "De Vormt" gesloten