SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk schiet uit slof tegen LTC

Ze kwamen met een goed gevoel naar Urk maar gingen met een kater weg. Urk wist het net namelijk goed te raken tegen LTC uit Assen. De eerste helft eindigde op 1-0 na een snelle goal in de 5e minuut, maar na rust schoot Urk flink uit de slof met 5 doelpunten. Een eindstand van 6-0 is lange tijd niet meer te zien geweest op Urk. Genieten dus voor de supporters langs het veld.

Urk kwam goed uit de startblokken. Van meet af aan had het controle over de wedstrijd. Een van de eerste aanvallen leverde meteen een doelpunt op met een droog schot vanaf 20 meter door Lucas Nagel. Een droomstart. Daarna bleef Urk goed combineren en de ruimte op de vleugels zoeken. Doelpunten leverde dit niet op. Voor de goal kwamen de Urkers een paar keer net een teen te kort om de bal binnen te tikken.

Na rust was het anders. Opnieuw een snelle goal van Lucas Nagel, vrij vlot gevolgd door een schitterende volley met het "puddingbeen" van Klaas Kramer. De supporters gingen er eens goed voor zitten, want de tegenstander werd alle hoeken van het veld laten zien behalve het doelgebied bij Cornelis Koffeman.

Voor het half uur om was, had Urk nog 2 keer gescoord via een mooie van Hessel Snoek met links in de rechterbovenhoek en een hele mooie counter waaruit uiteindelijk wederom Lucas Nagel (zijn derde van de wedstrijd) de bal kon binnen tikken. Het mooiste aan die aanval was zeker het overstapje van Jan van Slooten. Schitterend!

En of het nog niet genoeg was, werd een kruip door sluip door actie van Hessel Snoek tussen 5 verdedigers nog eens beloond met een penalty. Riekelt Jan Brands haalde de trekker over en zette het scorebord op 6-0. Dat was ook meteen de einduitslag.

Met deze overwinning en het verlies van VEV'67 bij onze vrienden van Omlandia heeft Urk nu een comfortabele voorsprong van 7 punten op de nummer 2 in de competitie. Met de topper van volgende week in Groningen tegen Oranje Nassa is dat een prettig gevoel. We liggen op koers!

 

 

Agenda

maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 22 dec 2018 - 09:00 12:15 uur
Toernooi D-pupillen (JO13)
zaterdag 22 dec 2018 - 12:15 15:00 uur
Toernooi D-pupillen (JO12)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi C-pupillen (JO14-JO15)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 11:30 uur
Toernooi Kabouters (JO06-JO07)

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST