SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Statuten sv Urk verlijden Notaris

"Statuten sv Urk verlijden Notaris". Vrijdag 13 december 2013 was het zover. Notaris mr. Albert Hoeksma en secretaris Jacob J. Hakvoort van sv Urk ondertekenden de nieuwe statuten die daarmee officieel van kracht werden ter vervanging van de oude statuten van 1999.

De lezer zal zich eerstelijk afvragen wat hier geschreven staat: 'het verlijden van de notaris'. Het is niet wat u zou kunnen bedenken, want het is de standaard uitdrukking dat de statuten bij de notaris zijn gepasseerd. Anders gezegd: De formele handeling waarbij een akte bij de notaris door de partijen wordt ondertekend.
Na een lange periode van voorbereiding was het moment daar dat de nieuwe statuten hun beslag kregen. Met dank aan mr. S. Koppert – Lucassen van Steenhuis Netwerk Notarissen en Linda Demmink van de afdeling Clubondersteuning van de KNVB District Noord, want beiden hebben hun steentje ertoe bijgedragen dat het zover kwam.

Zeker Steenhuis Netwerk Notarissen heeft als gouden pakketsponsor van sv Urk nagenoeg belangeloos de akte laten 'verlijden', waarmee nog maar eens werd aangetoond dat Steenhuis Netwerk Notarissen de belangen van verenigingen ter plaatste van harte ondersteund.

 

Agenda

woensdag 26 sept 2018 - 19:45 uur
DOVO - Urk 1 (1e ronde TOTO KNVB Beker)
zaterdag 29 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - DETO Twenterand
maandag 01 okt 2018 - 19:00 uur
Aanmeldmoment nieuwe leden
maandag 01 okt 2018 - 19:30 uur
JCU-vergadering
dinsdag 02 okt 2018 - 19:00 uur
SCU-vergadering

SV Urk TV


Urk 1- Buitenpost

URK- AZSV