SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk bindt d' Olde Veste opnieuw aan de zegekar

Urk is de tweede helft van het seizoen goed begonnen. Met een 2-1 winst werden uitstekende zaken gedaan in de strijd om het kampioenschap. Daar VEV'67 met 1-3 thuis verloor en Oranje Nassau werd afgelast is Urk weer uitgelopen op de achtervolgers.

 

Urk startte moeizaam. De tegenstander uit Steenwijk zette goed druk op de thuisploeg en dat maakte het combineren moeilijk. Na 5 minuten kwamen de gasten ook nog eens op voorsprong uit een prima ingekopte corner. Na een half uur kreeg Urk meer greep op de wedstrijd en dienden de eerste kansen zich aan. Een schitterende aanval vlak voor rust had eigenlijk de 1-1 moeten zijn, maar hij ging er niet in. Vlak voor rust schoot William de Boer via de keeper nog op de lat. Rust 0-1.

 

Na rust ging Urk meteen weer in de aanval. Dit had vrij snel resultaat. Een lange bal van keeper Koffeman werd achter de verdediging van Olde Veste opgepikt door William de Boer. Hij wist vanaf links het doel te vinden en de bevrijdende 1-1 te maken. Daarna ging Urk door. 'd Olde Veste kon het druk zetten niet vol houden en dus dienden de kansen voor Urk zich aan. Vele kansen kwamen. De paal stond tot twee keer toe in de weg. Uiteindelijk was het opnieuw William de Boer die de trekker overhaalde. Waar in de eerste helft een speler nog op de doellijn redding bracht, daar ging de bal nu wel in het doel, 2-1.

 

De laatste minuten kreeg Urk nog een aantal kansen van het "kapot gespeelde" 'd Olde Veste, maar gescoord werd er niet meer. Eindstand 2-1.

 

Door het verlies van VEV'67 in de thuiswedstrijd tegen Bedum doet Urk goede zaken en loopt het nu acht punten voor op de voornaamste concurrent. Urk ligt op koers!!

Agenda

zaterdag 15 dec 2018 - 14:30 uur
SC Genemuiden - Urk 1
maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 22 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi D-pupillen (JO12-JO13)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi C-pupillen (JO14-JO15)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 11:30 uur
Toernooi Kabouters (JO06-JO07)

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST