SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


6-Kamp 2014

Tijdens het heugelijke feit van de tweede Koningsdag van 26 april a.s. willen wij uw organisatie, bedrijf of groep de gelegenheid geven u als team op een positieve en sportieve manier aan het Urker publiek te presenteren.

Als u goede samenwerking, inzet en doelgericht werken nastreeft bieden we u de kans om dit te bewijzen en uit te stralen d.m.v. een sportief, leuk en stimulerend evenement.

Natuurlijk kunt u kiezen voor de positieve uitstraling naar buiten, maar u kunt deze gelegenheid tevens gebruiken als een leuke manier van teambuilding en als een gezellige activiteit met elkaar. Krijgt u zin om hier wat van te maken en een team te formeren, kijk dan onderstaand bij de spelregels van de 6-kamp.

Voor de winnaars zijn er natuurlijk leuke prijzen te winnen, maar inzet, sportiviteit en samenwerking staan voorop!

Als u zich opgeeft ontvangt u zo snel mogelijk een bevestiging en een brief met aanvullende informatie en uitleg. Aanmelden kan via onderstaande e-mailadressen of telefoonnummers.

Met sportieve groet, Lub Baarssen en Maarten ten Napel