SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Tot ziens!

Zaterdag 3 mei 2014, de dag dat wij afscheid moesten nemen van Reinier de Groene. Samen met de familie hebben we als (voetbal)vrienden in een bomvolle Bethelkerk Reinier de laatste eer bewezen. Het verdriet is groot, het gemis is alom voelbaar, ook in onze club. Een indrukwekkend afscheid en een dierbare herinnering aan wat Reinier voor velen van ons heeft betekend, dat is wat rest.

Als club, de familieclub SVU, worden we opnieuw bepaald bij de betrekkelijkheid van het leven, en hebben wij een tragisch verlies te verwerken. Dat dit verlies ons als club, als leden dichter bij elkaar mag brengen. Dat we omzien naar elkaar en elkaar bemoedigen in het verwerken van dit verdriet, ook naar de familie en vrienden van Rein. De hoop is dat het verlies van Rein mag leiden tot een impuls op het levenspad van vrienden en vriendinnen. 

 

Genacht Rein!

Tot ziens

 

afscheid nemen bestaat niet
het is “tot ziens” tot in een ander leven
je ziel zal naar het land der engelen gaan
terwijl je lichaam is achtergebleven

sommige gaan jong anderen gaan oud
niemand kan dat vooraf voorspellen
de leegte die je dan achterlaat
zijn met geen woorden te vertellen

iedereen overkomt het eens
‘tot ziens’ zeggen tegen dierbaren
ze laten gaan naar het land der engelen
ze moeten de aarde weer verlaten na al die jaren

maar ondanks al die pijn en verdriet
moet iedereen weer door met z’n leven
de liefde en al het goede wat je achterliet
zal generatie op generatie worden doorgegeven

“tot ziens”

 

Agenda

zaterdag 15 dec 2018 - 14:30 uur
SC Genemuiden - Urk 1
maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 22 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi D-pupillen (JO12-JO13)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi C-pupillen (JO14-JO15)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 11:30 uur
Toernooi Kabouters (JO06-JO07)

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST