SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Modernisering binnen sv Urk

 

Terwijl vroeger een brief met de oude typemachine werd getikt, tegenwoordig heeft de computer ruimschoots z’n intree gedaan binnen sv Urk. Voor de terreinmeesters is dat niet anders. De wandeling met de oude kruiwagen met vlagstokken over de voetbalvelden heeft plaats moeten maken voor de digitale vierwieler met elektrisch aangedreven motor. En gezien aan de omvang van sportpark de Vormt en de grote hoeveelheid aan wedstrijden op de zaterdag, is dat geen overbodige luxe. Met dank aan Handelsonderneming Barends.

 

Agenda

zaterdag 31 mrt 2018 - 17:00 uur
Ajax - Urk 1
zondag 01 apr 2018
Pasen
maandag 02 apr 2018
Pasen
maandag 02 apr 2018
Verzorger Kees de Boer jarig
dinsdag 03 apr 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


SV URK   VV Berkum

Urk - SC Genemuiden