SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


'Hij zweeg, hij schreef en hij praatte'

Op zijn wijze heeft het bestuur van sv Urk afscheid genomen van Richard van Urk: stil en teruggetrokken. Tien jaar lang was hij als notulist toegevoegd aan het bestuur en direct verbonden met de 'ins en outs' van de club. En daarbij zweeg hij als hij zwijgen moest, hij schreef als hij schrijven moest en hij praatte als hij praten moest. Tien jaar lang is een hele periode met goede en slechte momenten. Het bestuur wilde dit afscheid niet ongemerkt voorbij laten gaan en bood hem een nieuwe printer aan, want zijn eigen was defect. Het decor van de voortreffelijke barbeque voor vrijwilligers was een uitgelezen moment om afscheid van hem te nemen. Daarmee werd ook formeel afscheid genomen van het seizoen 2013-2014. Over twee maanden pakken we de draad weer op voor het nieuwe seizoen. Richard bedankt voor alles en misschien 'tot ziens bij sv Urk'

 

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk