SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Bestaansrecht Clubblad sv Urk onder druk

Het bestaansrecht van het clubblad  sv Urk komt de laatste tijd steeds meer onder druk te staan. Ieder jaar wordt zo links en rechts weer de vraag gesteld: “moet het clubblad wel of niet blijven bestaan”. Jarenlang vervulde dit clubblad een centrale informatiepositie naar leden en betrokkenen. Er zijn veel lezers, die maandelijks wachten op een verse uitgave met clubnieuws. Bovendien zijn er nog contractuele verplichtingen naar sponsors van de vereniging. Aan de andere kant neemt de website www.svurk.nl een steeds belangrijker rol op gebied van informatie binnen sv Urk.  Zeker in een tijdperk van digitalisering lijkt de papieren uitgave van het clubblad zinloos te worden. Bovendien valt het aanleveren van kopij en leesverhalen tegen, waardoor een effectieve invulling steeds moeilijker wordt. Kortom u begrijpt het al dat een beslissing niet zomaar genomen kan worden. Daarom willen wij u als lezer vragen wat uw mening is over dit punt. Bent u bereid om te reageren, dan kan dat per email via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Wij zijn benieuwd naar de reactie van het publiek.