SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk wint ook van BCV in beker

Urk 1 heeft ook de tweede wedstrijd in de beker van de KNVB-noord ook in winst omgezet. In Burgum werd het tegen BCV 0-1 in het voordeel van de Urkers. Een foute terugspeelbal van een BCV-verdediger werd, al vroeg in de wedstrijd bepalend voor de einduitslag. Het was Hessel Snoek die net voor de keeper van de thuisclub bij de bal kon om deze vervolgens binnen te tikken.

Na een goed begin zakte Urk wat weg. Het eigen spel kwam maar moeilijk op gang. Dit resulteerde in een wedstrijd op het middenveld zonder echt veel kansen aan beide kanten. De tweede helft kwam er niet veel verandering in het spelbeeld. Urk probeerde wel om de voorsprong te vergroten, maar in de eindfase van een aanval ging er te veel fout.  Urk was duidelijk beter maar kon het niet in scores tot uitdrukking brengen. Bij het laatste fluitsignaal was er dan ook vooral opluchting dat de thuisploeg ook niet had weten te scoren. "Inpakken en wegwezen" was een veel gehoorde kreet bij de Urker toeschouwers.

Met deze tweede overwinning staat Urk er goed voor in het bekertoernooi. De tweede ronde is feitelijk binnen. Woensdag 3 september moet Urk aantreden in Emmen voor de laatste wedstrijd in de poulefase, en zaterdag a.s. wacht de eerste competitiewedstrijd tegen ACV.

Opstelling Urk: Jan Marten Romkes, Marinus Snoek (46. Gert Jan Nagel), Siemen Lindeboom, Bennie Dunnink, Riekelt Jan Brands, Kees de Boer, Lucas Nagel (70. Jelle de Boer), Jan van Slooten, Hessel Snoek, Gerrit Tol, William de Boer (55. Riekelt Nentjes).


 

Agenda

maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 22 dec 2018 - 09:00 12:15 uur
Toernooi D-pupillen (JO13)
zaterdag 22 dec 2018 - 12:15 15:00 uur
Toernooi D-pupillen (JO12)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi C-pupillen (JO14-JO15)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 11:30 uur
Toernooi Kabouters (JO06-JO07)

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST