SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urker speaker in Wezep

De wedstrijd van Urk in Wezep kende een bijzondere situatie. Voor het eerst in de vele jaren dat de clubs tegen elkaar uitkomen, klonk er een voor de thuisclub onbekende stem uit de (slechte) geluidsindstallatie. De stem bracht de bezoekende supporters toch wat in verwarring. He... hoor ik dat nou goed? Dat is toch?  Ja, dat was inderdaad de stem van Henk Dunnink die vanmiddag was te horen in Wezep.

 

De thuisomroeper was ziek geworden en de thuisclub had geen vervanger. En dus werd na overleg in de bestuurskamer de altijd aanwezige Henk Dunnink gevraagd om in te vallen. En Henk doet dat natuurlijk graag. Het was jammer dat Urk niet scoorde, want menig supporter zat te wachten op dat moment dat Henk de aanwezige supporters zou vertellen dat Urk gescoord had....

 

 

Agenda

zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
zaterdag 09 dec 2017 - 14:30 uur
Huizen - Urk 1

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK