SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urker speaker in Wezep

De wedstrijd van Urk in Wezep kende een bijzondere situatie. Voor het eerst in de vele jaren dat de clubs tegen elkaar uitkomen, klonk er een voor de thuisclub onbekende stem uit de (slechte) geluidsindstallatie. De stem bracht de bezoekende supporters toch wat in verwarring. He... hoor ik dat nou goed? Dat is toch?  Ja, dat was inderdaad de stem van Henk Dunnink die vanmiddag was te horen in Wezep.

 

De thuisomroeper was ziek geworden en de thuisclub had geen vervanger. En dus werd na overleg in de bestuurskamer de altijd aanwezige Henk Dunnink gevraagd om in te vallen. En Henk doet dat natuurlijk graag. Het was jammer dat Urk niet scoorde, want menig supporter zat te wachten op dat moment dat Henk de aanwezige supporters zou vertellen dat Urk gescoord had....

 

 

Agenda

maandag 19 feb 2018 - 19:30 20:30 uur
Jeugdcommissie vergadering
dinsdag 20 feb 2018 - 19:30 uur
vv Groningen - Urk 1 (Beker)
vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels