SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Jeugdsponsoractie Boni supermarkt

Acht weken lang van woensdag 1 oktober t/m dinsdag 25 november 2014 ontvangt iedere Boni klant bij iedere 10 euro een gratis sponsormunt en extra sponsormunten bij diverse actie-artikelen.
Je kunt de sponsormunten doneren aan één van de deelnemende Urker sportverenigingen door de munten in de koker van je favoriete vereniging te doen. Hoe meer munten er in de koker van Sv Urk terechtkomen hoe meer geld er in de clubkas van onze vereniging terechtkomt. Wij hopen dat zo veel mogelijk Urkers onze club zullen steunen. Roep ook anderen op om onze vereniging te steunen. Het geld dat aan onze vereniging gedoneerd wordt zal gebruikt worden voor de aanschaf van nieuwe ballen en trainingshesjes voor onze jeugdleden.

Doe mee en steun onze voetballende jeugd!

Boni Jeugdsponsoractie