SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Algemene Ledenvergadering sv Urk stemt tot tevredenheid

Woensdag 19 november werd de traditionele Algemene Ledenvergadering voor sv Urk gehouden in de kantine. 38 leden inclusief het bestuur waren aanwezig en dat is 3,2% van het totale ledenaantal. Tijdens deze vergadering kregen de aanwezige leden over het algemeen goed nieuws te horen van voorzitter Gerrit Meun.

 

Bij de algemene vergadering stond seizoen 2013-2014 centraal en terugkijkend op dat voetbaljaar heeft zich het volgende kort en bondig afgespeeld. De keuken van de kantine werd verbouwd en aangepast aan de veilgheidsnormen; Jan Ras werd aangesteld als voorzitter van de BCU; De voetbalplaatjesactie van de C1000 is volop in bedrijf; op 18 september 2013 nam Teunis Kramer officieel afscheid van Urk 1; Voetbalzaken introduceert een nieuw programma VTON; Urk 1 speelt een oefeninterland tegen Tuvalu; er is een 2e ALV noodzakelijk om de nieuwe statuten goed te keuren; er ontstaan plannen en ideen voor een “werkgroep nieuwbouw kantine” en een “verplicht vrijwilligersbeid”; de opkomst voor de ledenvergadering is 3,5%; Piet Hakvoort en Dubbele Ras worden gekozen tot lid van verdienste, Jan Brouwer, Albert Brouwer en Piet Tol worden tot erelid verkozen; per 1-1-14 conformeert sv Urk zich aan het landelijke beleid om geen alcohol te verkopen onder de 18 jaar; na een kortstondige periode van ziekte overlijd ons aller penningmeester Klaas Buis; vanuit sv Urk waren er weinig aanmeldingen voor de glasvezelactie; diverse zogenaamde sv Urk logo’s verspreiden zich her en der, echter sv Urk heeft maar een logo  ; Willem Hendrik Schraal wordt de nieuwe penningmeester; Klaas de Boer Oliehandel is 20 jaar sponsor sv Urk, een compliment waard; Toon Gerbrands en Hans Vonk zijn te gast bij de BCU-avond; Sportservice Flevoland houdt sv Urk en het bestuur een zogenaamde spiegel voor, de resultaten stemden tot tevredenheid; sv Urk speelt thuis voor de beker de historische wedstrijd (5-0) tegen Flevo Boys; de finale tegen ONS wordt verloren, vuurwerkschade bij deze finale in Sneek levert een behoorlijke kostenpost op voor sv Urk; de heren Wubs en Doufikar stoppen aan het einde van dit seizoen als trainer van respectievelijk Urk 2 en Urk B1; Jannie Snoek Kramer en Teun van Slooten zijn bereid om iets voor de club te betekenen; alle vrijwilligers worden beloond met een BBQ bij de kantine; en tenslotte werd Urk 1 kampioen en promoveerde naar de hoofdklasse.

 

Sportief gezien presteert sv Urk naar behoren en in bijzonder Urk 1 heeft goede zaken gedaan in de beker, de Amstelcup en de competitie. Twee nieuwe bestuursleden (Jannie Snoek Kramer en Teun van Slooten) en twee huidige bestuursleden werden gekozen voor een periode van vier jaar, hetgeen rust schept in de organisatie van de club. Ook financieel gaat het goed, want een achterstand in liquiditeit kon voor een groot deel genivelleerd worden. 

Agenda

donderdag 21 feb 2019
Uitgifte clubblad "Nor Vuuren"
zaterdag 23 feb 2019 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 23 feb 2019 - 15:00 uur
Urk1-HZVV (Beker)
vrijdag 01 mrt 2019 - 08:15 uur
Papierinzameling
maandag 04 mrt 2019 - 17:00 uur
PR&M Overleg

SV Urk TV


SV Urk - Excelsior ‘31

SV Urk - Duno