SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


SVU-voorzitter Gerrit Meun ontvangt erepenning gemeente Urk

De Nieuwjaarsreceptie 2015 van de gemeente Urk werd een complete verrassing voor SVU-voorzitter Gerrit Meun toen burgemeester Pieter C. van Maaren hem naar voren haalde. Namens het gemeentebestuur ontving hij de erepenning van de gemeente Urk voor zijn inzet in het maatschappelijk veld. Niet alleen voor zijn inzet binnen onze club, die dit jaar 75 jaar bestaat, maar ook voor zijn betrokkenheid bij de stichting Gave binnen het Vluchtelingenwerk, en zijn inspanningen om alcoholgebruik te matigen.

 

2015 01 05 19.49.44Namens het bestuur en de leden van SV URK feliciteren wij Gerrit Meun met deze verdienstelijke onderscheiding. Een mooi eerbetoon aan een bestuurlijk vrijwilliger die naast zijn drukke werkzaamheden zich inzet voor de medemens.