SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Sv Urk dertigste in Top 200 amateurclubs

Met gepaste trots presenteerde 'De Voetbaltrainer' een vakportaal voor trainer, in de afgelopen week de tweede editie van de Top 200 van hoogstspelende amateurclubs in Nederland. Welke voetbalclubs behoren dit seizoen 2014/2015 tot deze top? Sv Urk (30e) is met 15 senioren- en 34 juniorenteams op een gedeelde 27e plaats terecht gekomen en deelt die positie met Achilles 1894 en Jordan Boys.
 
 
Top200-telling
 
Hoe is deze telling tot stand gekomen: We hebben gekeken naar het competitieniveau van acht jeugdteams (A1-A2-B1-B2-C1-C2-D1-D2) en het eerste team. Criteria hiervoor zijn competitieniveau jeugdselecties en eerste team. De puntenverdeling staat in het schema hiernaast. Bij gelijke rangschikking in punten wordt de rangvolgorde bepaald door respectievelijk: niveau A1, niveau B1, niveau C1, niveau D1. Op basis van deze puntenverdeling hebben wij de definitieve Top 200 samengesteld.