SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk D1 doet wat het moet doen

Urk D1 moest afgelopen zaterdag in de vroege uurtjes naar Drachten, om dat tegen de plaatselijke vv aan te treden. Thuis had Urk ruim gewonnen, maar Drachten mocht niet onderschat worden. Zij hadden namelijk ook van concurrent LSC 1890 gewonnen. Urk was dus gewaarschuwd.


Urk kwam al binnen een minuut op voorsprong door goed doorzetten van Dirk Keuter, die doorliep op de keeper. De keeper blunderde en Dirk kon binnentikken. Urk speelde in een hoog tempo de bal rond en de ene na de andere aanval werd keurig opgezet en omgezet in een doelpunt. Door prachtig uitgespeelde aanvallen kon Urk via Geert Jonkers (2x), Dirk Keuter, Riekelt Kapitein en Jan Korf uitlopen naar een 6-0 ruststand. 


Na de rust zette Drachten iets meer druk en creeerde ook een paar kansen. Urk Herpakte zich vrij snel en creeerde wederom kans op kans. Door doelpunten van Geert Jonkers, Jan Korf, Rik Jongman en wederom Dirk Keuter, liep Urk uit naar 10-0. Urk had gedaan wat het moest doen en dit gebeurde ook nog eens met goed verzorgd voetbal en een gezonde dosis inzet.
Urk is koploper Heerenveense Boys tot op 1 punt genaderd.

Agenda

dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
woensdag 07 mrt 2018 - 19:30 uur
Overleg Polderclubs op Urk
woensdag 07 mrt 2018 - 20:00 uur
SVBO 1 - Urk 1 (beker)
zaterdag 10 mrt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Berkum
maandag 12 mrt 2018 - 19:30 uur
AB Vergadering

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels