SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk D1 doet wat het moet doen

Urk D1 moest afgelopen zaterdag in de vroege uurtjes naar Drachten, om dat tegen de plaatselijke vv aan te treden. Thuis had Urk ruim gewonnen, maar Drachten mocht niet onderschat worden. Zij hadden namelijk ook van concurrent LSC 1890 gewonnen. Urk was dus gewaarschuwd.


Urk kwam al binnen een minuut op voorsprong door goed doorzetten van Dirk Keuter, die doorliep op de keeper. De keeper blunderde en Dirk kon binnentikken. Urk speelde in een hoog tempo de bal rond en de ene na de andere aanval werd keurig opgezet en omgezet in een doelpunt. Door prachtig uitgespeelde aanvallen kon Urk via Geert Jonkers (2x), Dirk Keuter, Riekelt Kapitein en Jan Korf uitlopen naar een 6-0 ruststand. 


Na de rust zette Drachten iets meer druk en creeerde ook een paar kansen. Urk Herpakte zich vrij snel en creeerde wederom kans op kans. Door doelpunten van Geert Jonkers, Jan Korf, Rik Jongman en wederom Dirk Keuter, liep Urk uit naar 10-0. Urk had gedaan wat het moest doen en dit gebeurde ook nog eens met goed verzorgd voetbal en een gezonde dosis inzet.
Urk is koploper Heerenveense Boys tot op 1 punt genaderd.

Agenda

zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
zaterdag 09 dec 2017 - 14:30 uur
Huizen - Urk 1

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK