SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk C1 verliest van koploper DWS

Opnieuw een verliespartij voor Urk C1, maar deze was wel min of meer ingecalculeerd. DWS uit Amsterdam is de nieuwe koploper nadat ze vorige week van Almere City hadden gewonnen. Binnen 7 seconden lag de bal al in doel, nadat Urk C1 de aftrap had genomen. De bal werd teruggespeeld en werd meteen bij de jagende spits ingeleverd, die bedacht zich niet  en joeg de bal in de bovenhoek .
 
Een lekker begin. Maar de 20 minuten daarna konden we redelijk meevoetballen en bleven eenvoudig op de been. Het laatste kwartier drong DWS wel wat meer aan en dat beeld zagen we ook terug in de 2e helft. C1 kon alleen maar tegenhouden. Tot een kwartier voor tijd. Urk mocht een vrije trap nemen op de rand 16, deze vrije schietkans kon maar ternauwernood verwerkt worden tot corner en uit die corner kreeg Urk de grootste kans van de wedstrijd. De bal werd echter verkeerd geraakt en uit de snelle counter werd het 2-0. Einde wedstrijd. Opnieuw een leermoment.
 
De komende weken volgen wedstrijden tegen ploegen die redelijk dicht bij C1 in de buurt staan, dat moet in ieder geval doelpunten opleveren.

 

Agenda

vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
woensdag 07 mrt 2018 - 19:30 uur
Overleg Polderclubs op Urk
zaterdag 10 mrt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Berkum

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels