SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk C1 verliest van koploper DWS

Opnieuw een verliespartij voor Urk C1, maar deze was wel min of meer ingecalculeerd. DWS uit Amsterdam is de nieuwe koploper nadat ze vorige week van Almere City hadden gewonnen. Binnen 7 seconden lag de bal al in doel, nadat Urk C1 de aftrap had genomen. De bal werd teruggespeeld en werd meteen bij de jagende spits ingeleverd, die bedacht zich niet  en joeg de bal in de bovenhoek .
 
Een lekker begin. Maar de 20 minuten daarna konden we redelijk meevoetballen en bleven eenvoudig op de been. Het laatste kwartier drong DWS wel wat meer aan en dat beeld zagen we ook terug in de 2e helft. C1 kon alleen maar tegenhouden. Tot een kwartier voor tijd. Urk mocht een vrije trap nemen op de rand 16, deze vrije schietkans kon maar ternauwernood verwerkt worden tot corner en uit die corner kreeg Urk de grootste kans van de wedstrijd. De bal werd echter verkeerd geraakt en uit de snelle counter werd het 2-0. Einde wedstrijd. Opnieuw een leermoment.
 
De komende weken volgen wedstrijden tegen ploegen die redelijk dicht bij C1 in de buurt staan, dat moet in ieder geval doelpunten opleveren.

 

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk