SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk C1 kan weer winnen

Urk C1 - DEM C1 2-1 (0-0)
 
Eindelijk!! Het werd ook hoog tijd dat er weer eens gewonnen zou worden en de hele week hadden we de jongens voorgehouden dat het tegen deze tegenstander mogelijk was! Maar wat was de wedstrijd een tegenvaller, alsof we met een zak vis op onze rug de wedstrijd voetbalden!DEM voetbalde gewoon wat makkelijker dan Urk.
 
De 1e helft was van beide kanten trouwens matig en heel gezapig, De 2e helft begon miet goed met al na 4 minuten werd de 0-1 binnen geschoten. Overigens gebeurde dat na een blessurebehandeling, waarbij de verzorger nog in het veld stond, de jongens nog niet klaar stonden, maar het spel mocht wel verder. Dus de jacht op de gelijkmaker moest worden geopend, maar dat gebeurde zonder overtuiging.en met angstig voetbal.
 
Totdat 5 minuten voor tijd Ferdi Kramer werd weggestuurd door Erik Jan Wezelman 1-1, 3 minuten later werd opnieuw Ferdi de diepte ingestuurd, ditmaal door Barend Koster en in 2 instanties werd de 2-1 binnen geschoten. Groot was dan ook de vreugde toen de scheidsrechter affloot, de overwinning was binnen en de manier waarop was al snel vergeten. Op naar de volgende!

Agenda

dinsdag 20 feb 2018 - 19:30 uur
vv Groningen - Urk 1 (Beker)
vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
woensdag 07 mrt 2018 - 19:30 uur
Overleg Polderclubs op Urk

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels