SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk C1 doet goede zaken bij Buitenveldert

Een cruciaal moment in de wedstrijd: 1 minuut voor de rust deelt de linksbuiten van Buitenveldert een klap uit aan onze laatste man, Fabian Schraal. Rode kaart voor de tegenstander en ter compensatie een gele kaart voor Fabian. 1 minuut voor dit incident was Buitenveldert op een 1-0 voorsprong gekomen nadat iets teveel ruimte was weggegeven aan de spits van de Amsterdammers. Dat het toen 1-0 werd had Urk aan zichzelf te wijten, want de eerste 3 á 4 goede kansen waren voor C1.
 
Na rust wist C1 de man meer situatie op een uitstekende manier uit te spelen. Eerst was het William Kramer (na 4 minuten) met een prachtige boogbal en uit de mooiste aanval van die morgen was het Lucas Tol (na 11 minuten) die prachtig afrondde. Urk was heer en meester en het wachten was op meer doelpunten. Totdat Fabian aan de noodrem moest trekken, zijn 2e gele kaart en dus een verwijdering.
 
Met samengeknepen billen en een goed optreden van keeper Pieter Kapitein kon Urk de 3 punten over de streep trekken. Een uitstekend optreden werd opnieuw beloond met een overwinning. Ongekend voor C1, die de hele maand maart nog ongeslagen zijn en wie weet wat er nog meer in het vat zit. Deze overwinning smaakt in ieder geval naar meer.
 
Gr Klaas

Agenda

zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
zaterdag 09 dec 2017 - 14:30 uur
Huizen - Urk 1

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK