SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Vrijwilligers gevraagd

Het seizoen 2013/2014 staat voor de deur. De afgelopen periode heeft laten zien dat wij op cruciale posities nog steeds "handjes" tekort komen. Daarom is SV URK nog steeds op zoek naar vrijwilligers voor verschillende functies:

 • Veldencoördinator
 • Scheidsrechters
 • Ass-scheidsrechters (vlaggers)
 • Scheidsrechterscoordinator
 • Gastheren/Gastvrouwen voor in wedstrijdsecretariaat
 • Kaartjescontroleurs bij Urk 1
 • Trainers
 • Leiders
 • Leden voor de onderhoudsploeg van de velden
 • Klusjesmannen
 • Schoonmaakster
 • Redactie clubblad
 • Redactie website
 • Kantinedienst
 • Bestuurslid Activiteiten
 • Lid Toernooicommissie
 • etc......

  Zoals je ziet hebben we voor ieder wat wils. Interesse voor een van deze functies of behoefte aan nadere inlichtingen, mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bel J.J. Hakvoort 06-83179285