SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk D1 telt af...

Afgelopen zaterdag moest Urk D1 thuis aantreden tegen laagvlieger Sneek Wit/Zwart D1. Uit had Urk na een moeizame eerste helft, toch met 6-2 gewonnen. Het zou een lastige ochtend kunnen worden. Urk begon zeer sterk en er werd goed gecombineerd. De balsnelheid was goed en Urk creeerde een aantal goede kansen.


Na een prachtige aanval kwam Dirk Keuter alleen voor de keeper, en dat is wel aan Dirk toevertrouwd: 1-0. Niet lang daarna werd een mooie aanval opgezet die werd afgerond door Rick Jongman. Door een slippertje achterin kon Sneek de aansluitingstreffer maken en dat werd dan ook de ruststand.

Urk ging na de rust op zoek naar de 3e en bevrijdende treffer. Aanval na aanval werd opgezet, maar met het afronden had Urk minder geluk. Het bleef dan ook lang spannend, want Sneek loerde op een counter. Toch kwam de 3e en bevrijdende treffer ongeveer 10 minuten voor het einde van de wedstrijd. Het was Jan Korf die een prachtige aanval via Riekelt Kapitein goed afrondde. Daarna maakte Riekelt er zelf nog 4-1 van. Urk speelde goed en kreeg zelfs de complimenten van de trainer van Sneek, die aangaf dat Urk zeer goed speelde.

 

Concurrent Heerenveense Boys won met maar liefst 13-0 en heeft nog steeds een punt voorsprong op Urk en nu ook een beter doelsaldo. Nog 4 wedstrijden.....

Agenda

woensdag 22 nov 2017 - 19:30 uur
Algemen Leden Vergadering
zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK