SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Complimenten voor Urk C1

"Complimenten mannen, voor de manier waarop jullie terugvochten na een 0-2 achterstand, op karakter. Klasse". Dit waren de woorden van Rolf de Boer, trainer van Urk 1, die na afloop van de wedstrijd Urk C1- AFC'34 even de kleedkamer binnenviel. Maar dit terug in de wedstrijd komen had niet nodig geweest als Urk net zo was blijven voetballen als de 1e helft.

 

De 1e helft was het C1 wat wat makkelijker voetbalde en elkaar wat beter vond dan de tegenstander. Hoewel de kansen verhouding gelijk was (1-1) in de 1e helft ging Urk, met de in de ploeg gekomen topscorer, de 2e helft ervan uit dat het wat makkelijker zou gaan. Men had echter buiten de ijzersterke spits van de Alkmaarders gerekend. 2x was hij de Urker verdediging te slim af, 2x kon er worden gescoord 0-2. Met nog 20 minuten.

 

In de hoop nog wat terug te kunnen doen werd de voorstopper van Urk, Fabian Schraal, naar de fontlinie gestuurd. En dit had uiteindelijk het beoogde effect. In de 56e minuut gaf Ferdi Kramer een heerlijke hakbal op Joël Brouwer die beheerst afrondde en 3 minuten later was het Lucas Tol die van ver lekker binnenschoot, nadat Fabian de keeper van AFC'34 in de verdrukking had gebracht. Een explosie van vreugde op het veld.

 

Toen onze rechtsachter Jan Phillip ten Napel er 1 minuut later er vandoor ging had hij de winnende op zijn schoen. Maar na een knappe solo viel zijn schot niet binnen de palen, maar net erbuiten. Jammer, maar de maand maart werd op deze manier ongeslagen afgesloten. Een hele kappe prestatie. Op naar de laatste 4 wedstrijden.

Agenda

zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
zaterdag 09 dec 2017 - 14:30 uur
Huizen - Urk 1

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK