SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Update Bekerloting KNVB voor Urk 2 / Urk 8 en Urk F1

Een drietal teams van sv Urk zijn doorgedrongen tot de kwart / halve finales en de eindfinales op 6 juni a.s. bij d’Olde Vest ligt binnen handbereik. Het gaat om Urk 2, Urk 8 en Urk F1.
 
Vrijdag 17 april werd de nieuwe loting bekend gemaakt: 
Urk 2 speelt op 16 mei thuis om 12:15 uur tegen BCV 2. 
Urk 8 speelt op 28 april thuis om 20:00 uur tegen LTC3. Mocht Urk 8 winnen, dan volgt nog een halve finale op 9 mei.
Urk F1 speelt op 9 mei thuis om 10:00 uur tegen Frisia F1.
 
Het sportcomplex van ‘d Olde Veste’54 in Steenwijk is op 6 juni het strijdtoneel van alle bekerfinales van district Noord. De aftrap is om 10.00 uur en het laatste fluitsignaal klinkt omstreeks 18.00 uur.
 
Veel teams moeten nog één of twee rondes voetballen voor een plaatsje in de finale, dus de spanning stijgt. Op 6 juni is het dan zover en voetballen de F-pupillen t/m de senioren, zowel meisjes als jongens, deze dag voor de hoogste eer. Een feest voor alle voetballiefhebbers. Deze dag is gratis te bezoeken, dus ouders, broertjes en zusjes, opa’s en oma’s en fans, zijn van harte welkom om hun favoriete team aan te moedigen.