SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk C1 - Roda'46 0-2

Een onnodige thuisnederlaag tegen de gasten uit Leusden. De 1e 2 mogelijkheden waren dan wel voor de gasten in het vervolg van de 1e helft waren de beste kansen voor Urk. Met net voor de rust de allergrootste voor Ferdi Kramer in een 1:1 situatie met de keeper. Hij mistte jammerlijk.

 

Net na de rust precies dezelfde kans maar nu voor Jurie Sjoert van de Berg met precies dezelfde afloop. Daarna werd Urk beetje bij beetje teruggedrongen en de laatste 10 minuten kwam Urk er bijna niet meer uit en als men er al uit kwam, wist C1 de bal voorin niet meer vast te houden.En sommige spelers begonnen er ook doorheen te zitten.

 

Roda begon er steeds meer in te geloven en "vor de wiende" kwam men steeds dichter bij het Urker doel. 7 minuten voor tijd viel uiteindelijk de openingstreffer uit een standaardsituatie, waarbij de laatste man van de gasten de bal op de doellijn (!) binnen kon lopen. Als men weigert de bal weg te koppen dan kunnen alleen dit soort treffers vallen. Een onnodige treffer en onnodige nederlaag. Maar geziende laatste fase niet onverdiend.

Agenda

woensdag 26 sept 2018 - 19:45 uur
DOVO - Urk 1 (1e ronde TOTO KNVB Beker)
zaterdag 29 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - DETO Twenterand
maandag 01 okt 2018 - 19:00 uur
Aanmeldmoment nieuwe leden
maandag 01 okt 2018 - 19:30 uur
JCU-vergadering
dinsdag 02 okt 2018 - 19:00 uur
SCU-vergadering

SV Urk TV


Urk 1- Buitenpost

URK- AZSV