SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk C1 - Roda'46 0-2

Een onnodige thuisnederlaag tegen de gasten uit Leusden. De 1e 2 mogelijkheden waren dan wel voor de gasten in het vervolg van de 1e helft waren de beste kansen voor Urk. Met net voor de rust de allergrootste voor Ferdi Kramer in een 1:1 situatie met de keeper. Hij mistte jammerlijk.

 

Net na de rust precies dezelfde kans maar nu voor Jurie Sjoert van de Berg met precies dezelfde afloop. Daarna werd Urk beetje bij beetje teruggedrongen en de laatste 10 minuten kwam Urk er bijna niet meer uit en als men er al uit kwam, wist C1 de bal voorin niet meer vast te houden.En sommige spelers begonnen er ook doorheen te zitten.

 

Roda begon er steeds meer in te geloven en "vor de wiende" kwam men steeds dichter bij het Urker doel. 7 minuten voor tijd viel uiteindelijk de openingstreffer uit een standaardsituatie, waarbij de laatste man van de gasten de bal op de doellijn (!) binnen kon lopen. Als men weigert de bal weg te koppen dan kunnen alleen dit soort treffers vallen. Een onnodige treffer en onnodige nederlaag. Maar geziende laatste fase niet onverdiend.

Agenda

dinsdag 20 feb 2018 - 19:30 uur
vv Groningen - Urk 1 (Beker)
vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
woensdag 07 mrt 2018 - 19:30 uur
Overleg Polderclubs op Urk

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels