SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Beloftenteam Cambuur test Bennie Dunnink

Bennie Dunink, de waardevolle speler van Urk 1 is uitgenodigd voor een testtraining bij het beloftenelftal voor volgend seizoen bij FC Cambuur uit Leeuwarden. Cambuur en Groningen hebben tot nu toe samen een beloftenteam in stand gehouden, maar vanaf seizoen 2015/2016 gaan beide club gescheiden verder met dit team.
 
Bennie Dunnink is uitgenodigd om volgende week woensdag een proeftraining te doen bij de beloften van Cambuur. Het succesvolle 
Cambuur beschikt volgend seizoen nog niet over spelers om een beloften elftal te bemannen. Daarom worden er uit de gehele regio jonge talentvolle voetballers uitgenodigd zodat Cambuur een nieuw team kan vormen.
 
 
De reactie van Cambuur woordvoerder: "We nodigen iedereen nu uit voor een training, na een proefperiode zal blijken of de verdediger wordt toegelaten tot dit beloftenteam van Cambuur." Namens sv Urk wensen we Bennie natuurlijk veel succes hierbij toe.

Agenda

woensdag 22 nov 2017 - 19:30 uur
Algemen Leden Vergadering
zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK