SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Dayseaday Pupillen toernooi - Poule indeling

De poule indeling voor het Dayseaday Pupillen toernooi is bekend:

Indeling F pupillen

 
   
Poule A Poule B
Urk F1  Nec Delfzijl F1
DOVO F1 Flevoboys F1 Flevoboys F1
Purmersteijn F1 Blauw Wit’34 F1 Blauw Wit’34 F1
Fc Assen F1 Gvav Rapiditas F1 Gvav Rapiditas F1
Robur et Velocitas F1 CSV’28 F1 CSV’28 F1
   
Poule C Poule D
Purmersteijn F2 CSV'28 F2
Zeerobben F1 FVC F1
Sv Epe F1 Volendam F3
Dos Kampen F1 Nunspeet F1
Heerenveenseboys F1 Urk F2
   
Poule E Poule F
Dos Kampen F2 Urk F4
CSV’28 F3 Volendam F7
Urk F3 Blauw Wit’34 F4
Volendam F6 Kagia F1
FVC F3 Flevoboys F3
   
Poule G Poule H
Zeerobben F3 vv Balk F3
CSV’28 F13 CSV’28 F9
Urk F5 FVC F6
Heerenveen F9 Urk F6
Urk F7 Heerenveen F10
   
Aan het eind van de ochtend speelt iedereen nog een finaleronde tegen het team dat in de andere poule gelijk is geeindigd.
Bijv. nr. 1 poule A – nr. 1 poule B  
Nr. 2 poule A – nr. 2 poule B etc.  
   
Bij poule A en B winnen de eerste 3 teams een beker.
Het zelfde geld ook voor poule C en D, E en F, G en H.
   

Indeling E pupillen

 
   
Poule A Poule B
ONS Boso Sneek E1 IJsselmeervogels E2
Urk E1 De Held E1
Be Quick 1887 E1 Urk E3
Dos Kampen E1 FC Emmen E2
Broeksterboys E1 Marken E1
Fc Twente E1 SEH E1
Hoogezand E1 Zeerobben E1
   
Poule C Poule D
Drachtsterboys E2 Flevoboys E2
Urk E2 Heerenveen E3
Zeeburgia E4 Swift’64 E1
Deltasports E3 Blauw Wit’34 E2
Fc Assen E3 Fc Almere E3
DOVO E3 CSV’28 E3
Gvav Rapiditas E2 Volendam E5
   
Poule E Poule F
Urk E4 IJVV E2
Dos Kampen E3 Heerenveen E2
Volendam E6 de Held E3
Fc Almere E4 Zeewolde E2
Robur et Velocitas E4 Blauw Wit’34 E3
CSV’28 E4 Flevoboys E3
Kampong E2 Dos Kampen E2
   
Poule G Poule H
Heerenveense boys E4 Blauw Wit’34 E5
CSV’28 E6 Robur et Velocitas E6
Blauw Wit’34 E4 Blauw Wit’34 E6
Urk E5 IJVV E7
Drachtsterboys E5 Heerenveenseboys E7
IJVV E3 Urk E6
Dos Kampen E4 Swift'64 E3
   
Bij de E pupillen is er alleen een poulefase. De nummers 1 t/m 3 van iedere poule winnen uiteindelijk een beker.

Agenda

woensdag 22 nov 2017 - 19:30 uur
Algemen Leden Vergadering
zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK