SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Toegangspasjes scheidsrechters

Met ingang van het huidige seizoen 2013/'14 worden de Bewijs Vrije Toegangpasjes niet meer naar alle verenigingsscheidsrechters gestuurd. Alleen gediplomeerde verenigingsscheidsrechters ontvangen het pasje. Wij verzoeken u dan ook vriendelijk doch dringend dit aan uw scheidsrechters te melden zodat zij niet voor een onaangename verrassing komen te staan.

Mocht het zo zijn dat enkele van uw scheidsrechters wel gediplomeerd zijn maar toch geen pasje hebben ontvangen, dan verzoeken wij u de namen van deze mensen te verzamelen en, samen met een kopie van het diploma, aan ons door te geven. Dit kunt u sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Wij verwerken het dan in het systeem en zorgen er voor dat uw scheidsrechter als nog het Bewijs Vrije Toegang ontvangt.

Met vriendelijke groet,
KNVB district Noord