SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk D1 houdt het spannend tot laatste wedstrijd

Urk D1 speelde afgelopen zaterdag thuis tegen Blauw Wit '34 uit Leeuwarden. Urk had de eerste competitie wedstrijd onterecht verloren in Leeuwarden en Urk was er op gebrand om dit recht te zetten. Urk begon dan ook goed aan de wedstrijd. De grote man in de eerste helft was Sem de Boer, die met en assist en 2 doelpunten belangrijk was voor het team. De 1-0 werd gemaakt door Dirk Keuter. Urk speelde goed, maar Blauw Wit beet ook goed van zich af. Asaf de Jong stond echter prima te keepen en hield zijn doel schoon.


De tweede helft, was Riekelt Kapitein binnen de lijnen gekomen. Hij liet zijn voeten onmiddelijk spreken en voordat Blauw Wit doorhad dat de tweede helft was begonnen, had Riekelt al drie keer gescoord. Blauw Wit kwam er haast niet meer uit en Urk zette de Friezen volledig onder druk. Verdedigend stond het ook prima en voorin werden de kansen goed afgemaakt. Urk liep uit naar 8-0 door doelpunten van Geert Jonkers en Jan Korf. Urk speelde dus een prima wedstrijd.


Koploper Heerenveense Boys kende weinig moeite met CVVO uit Lemmer en won met 5-0. Volgende week is de laatste competitiewedstrijd. De kans is zeer klein dat Heerenveense Boys nog punten laat liggen, maar je weet maar nooit......
Urk moet zelf naar Emmeloord om de punten bij Flevo Boys D2 op te halen. De beslissing valt dus op de slotdag van de competitie.

Agenda

donderdag 13 dec 2018
Uitgifte clubblad "Nor Vuuren"
vrijdag 14 dec 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
zaterdag 15 dec 2018 - 14:30 uur
SC Genemuiden - Urk 1
maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 22 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi D-pupillen (JO12-JO13)

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST