SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Schildersbedrijf Ten Napel kampioen van de Kabouters

Na een spannende beslissingswedstijd tegen schildersbedrijf Klaaysen is Schilder Ten Napel vorige week donderavond kampioen geworden van de kabouter competitie van SV Urk.

Op de laatste speeldag maakten beide schildersbedrijven geen fouten. Schilders Ten Napel won van opnieuw een schildersbedrijf Snijder, en Schilders Klaaysen won afgetekend met 9-1 van autobedrijf van Slooten zodat beide teams met evenveel punten als koploper eindigden.

 

Een beslissingswedstrijd moest de beslissing brengen over wie zich kampioen van de kabouterdivisie mocht noemen. De spelertjes van beide teams stonden stijf van de zenuwen waardoor er tijdens de 1e helft geen doelpunten vielen. De vaders en moeders langs de zijlijn waren inmiddels schor van het aanmoedigen.

 

Na de nodige tactische aanwijzingen van coach/trainer Jelle de Boer in de rust werd aan de 2e helft begonnen. Vrij snel na de rust maakte Klaas Jelle Wakker, inderdaad één van de volgende generaties van de befaamde Wakker voetbal familie, de 1-0 waarna het hele team ‘mit unkanger’ de overwinning uit het vuur sleepte. Na het uitreiken van de kampioensbeker en de bijbehorende medailles werd het team getrakteerd op een patatje.

 

Bijgevoegd een foto van het kampioensteam, onthoudt deze namen goed want het zal ons niet verbazen dat over een jaar of 12 er verscheidende van dit team in de basis van Urk 1 staan.

 

Van links naar rechts : Klaas Jelle Wakker, Joost de Ridder, Teunis van Slooten, Pieter Louw Post, Meindert Loosman, Ruben van Eerde en Willem Wouter de Vries. Achter coach/trainer Jelle de Boer

Agenda

zaterdag 15 dec 2018 - 14:30 uur
SC Genemuiden - Urk 1
maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 22 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi D-pupillen (JO12-JO13)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi C-pupillen (JO14-JO15)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 11:30 uur
Toernooi Kabouters (JO06-JO07)

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST