SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk D1 sluit seizoen af met 2e plaats

Urk D1 moest afgelopen zaterdag de laatste competitiewedstrijd naar Emmeloord om bij Flevo Boys D2 de punten op te halen. Urk begon goed aan deze wedstrijd en meteen werden er een paar zeer goede kansen gecreeerd. Dirk Keuter had echter weinig geluk bij de afronding. Urk had het betere van het spel en een doelpunt kon dan ook niet uitblijven.


Dirk Keuter werd gevloerd binnen de "16" en dit buitenkansje werd benut door penaltykiller Kobus van Urk. Kort daarna zorgde Riekelt Kapitein voor de 2-0 en Geert Jonkers bepaalde de ruststand op 3-0. In de rust werd al bekend dat koploper Heerenveense Boys al met 6-0 voorstond en dus kampioen zou gaan worden.

 

Na rust was de concentratie een beetje weg bij Urk, vermoedelijk omdat het kampioenschap niet meer behaald zou worden. Toch kwam Urk nog op 4-0 door een doelpunt van wederom Kobus van Urk. Flevo Boys scoorde met een prachtige lob de 1-4. De laatste 10 minuten zette Urk nog even aan en via een prachtige volley van Kobus van Urk en een doelpunt van Dirk Keuter, werd de eindstand op 6-1 bepaald. Heerenveense Boys won met maar liefst 16-0 en werd afgelopen zaterdag kampioen van de hoofdklasse.

 

Jammer voor Urk, maar de spelers hebben zich zeer goed ontwikkeld en soms fantastisch voetbal laten zien. De bovenste 3 promoveren naar de 3e divisie, dus voor Urk is er geen man overboord. Nu nog een paar mooie toernooien voor Urk D1 en dan genieten van een welverdiende vakantie.

 

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk