SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk 2 winnaar KNVB Districtsbeker

De voortekenen waren niet veel belovend voor Urk 2. Een finale spelen tegen de gastheer d'Olde Veste 2 in Steenwijk dat vraagt om moeilijkheden. Bovendien was de tegenstander een sterke opponent, dat bleek ook wel in de wedstrijd.

 

Ze waren de betere ploeg maar de mannen van coach Piet Hakvoort wilde niet wijken weten en de Urker doelman Lucas Visser (man van de wedstrijd) hield zijn team op meerdere momenten staande. Aan de andere kant waren de uitvallen van Urk 2 dreigender en zo gebeurde het net voor rust dat een lange voorzet hoog werd doorgekopt en bij de tweede paal in het doel belandde, onbereikbaar voor de doelman van d'Olde Veste.

 

In de tweede helft genoot Urk 2 het windvoordeel en kon d'Olde Veste niet echt dichterbij komen. Een terechte overwinning zoals alleen de Puck dat kan bewerkstelligen. Op de foto een trotse aanvoerder en het proficiat namens Sv Urk.

Agenda

maandag 19 feb 2018 - 19:30 20:30 uur
Jeugdcommissie vergadering
dinsdag 20 feb 2018 - 19:30 uur
vv Groningen - Urk 1 (Beker)
vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels