SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk 2 winnaar KNVB Districtsbeker

De voortekenen waren niet veel belovend voor Urk 2. Een finale spelen tegen de gastheer d'Olde Veste 2 in Steenwijk dat vraagt om moeilijkheden. Bovendien was de tegenstander een sterke opponent, dat bleek ook wel in de wedstrijd.

 

Ze waren de betere ploeg maar de mannen van coach Piet Hakvoort wilde niet wijken weten en de Urker doelman Lucas Visser (man van de wedstrijd) hield zijn team op meerdere momenten staande. Aan de andere kant waren de uitvallen van Urk 2 dreigender en zo gebeurde het net voor rust dat een lange voorzet hoog werd doorgekopt en bij de tweede paal in het doel belandde, onbereikbaar voor de doelman van d'Olde Veste.

 

In de tweede helft genoot Urk 2 het windvoordeel en kon d'Olde Veste niet echt dichterbij komen. Een terechte overwinning zoals alleen de Puck dat kan bewerkstelligen. Op de foto een trotse aanvoerder en het proficiat namens Sv Urk.

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk