SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk 2 winnaar KNVB Districtsbeker

De voortekenen waren niet veel belovend voor Urk 2. Een finale spelen tegen de gastheer d'Olde Veste 2 in Steenwijk dat vraagt om moeilijkheden. Bovendien was de tegenstander een sterke opponent, dat bleek ook wel in de wedstrijd.

 

Ze waren de betere ploeg maar de mannen van coach Piet Hakvoort wilde niet wijken weten en de Urker doelman Lucas Visser (man van de wedstrijd) hield zijn team op meerdere momenten staande. Aan de andere kant waren de uitvallen van Urk 2 dreigender en zo gebeurde het net voor rust dat een lange voorzet hoog werd doorgekopt en bij de tweede paal in het doel belandde, onbereikbaar voor de doelman van d'Olde Veste.

 

In de tweede helft genoot Urk 2 het windvoordeel en kon d'Olde Veste niet echt dichterbij komen. Een terechte overwinning zoals alleen de Puck dat kan bewerkstelligen. Op de foto een trotse aanvoerder en het proficiat namens Sv Urk.

Agenda

zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
zaterdag 09 dec 2017 - 14:30 uur
Huizen - Urk 1

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK