SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Dank, nogmaals dank

Zo snel als je "Familiedag" uitspreekt, zo snel is het niet geregeld. Vandaag heb ik i.v.m. het G-voetbal de Familiedag 2015 van dichterbij mogen meemaken en ik ben tot de conclusie gekomen dat alle vrijwilligers enorm veel werk hebben verzet.

 

In de maanden van voorbereiding, gisteren bij de opbouw, vandaag bij de uitvoering en aansluitend bij het opruimen van alles. Ga er maar even aan staan met als resultaat allemaal blijde gezichten van groot to klein, veel prijzen bij het rad van avontuur en natuurlijk een scala van spelmogelijkheden en springkussens. Je kan het zo gek niet bedenken.

 

Namens het bestuur van sv Urk wil ik al die vrijwilligers bedanken voor hun inzet, wetende dat ze het niet voor het bestuur doen, maar voor al die leden en kinderen binnen de familieclub. Daarom is Familiedag een heel toepasselijke naam.

Dank, nogmaals dank.

Agenda

zaterdag 31 mrt 2018 - 17:00 uur
Ajax - Urk 1
zondag 01 apr 2018
Pasen
maandag 02 apr 2018
Pasen
maandag 02 apr 2018
Verzorger Kees de Boer jarig
dinsdag 03 apr 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


SV URK   VV Berkum

Urk - SC Genemuiden