SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Afscheidswedstrijd Teunis Kramer

Op woensdag 18 september neemt Teunis Kramer officieel afscheid van SV Urk 1. De lange en sympathieke centrumverdediger was jarenlang een boegbeeld in de Urker selectie. Vele jaren speelde hij in SV Urk 1 en was van grote waarde. Voor een verdediger scoorde Teunis behoorlijk wat doelpunten. Vaak een vrije trap of een strafschop maar ook bij spelhervattingen pikte hij zijn doelpunten mee. Daarnaast viel op dat Teunis een verdediger was die bijna altijd volgens de regels speelde. Hij hield van de voetballende oplossing. Tijdens een wedstrijd tussen het huidige SV Urk 1 en een door Teunis samengestelde selectie sluit hij een lange carriere af. Vanaf nu vertoont Teunis zijn kunsten in het negende elftal. De wedstrijd begint om 19.30 uur en wordt gespeeld op het hoofdveld. De entrée is uiteraard gratis. Komt allen om deze topspeler het afscheid te geven wat hij verdient.