SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Kabouter divisie starten donderdag 1 september

Bij de kabouters hebben we 8 teams met vijf spelers. Dus in totaal 40 spelers. De teamnamen worden aan het begin van het nieuwe seizoen bekend gemaakt. Tevens krijgt deze divisie een nieuwe naam: Urk Bouwt Divisie. De meeste spelersnamen van de Kabouters die straks mee mogen spelen in de nieuwe competitie zijn al bekend. 

Donderdag 1 september is het dan zover, de eerste kennismaking en wordt er door de leiding van de kabouters een onderling toernooi georganiseerd, alle kabouters worden rond de klok van 17:45 uur verwacht op veld 3, zodat we 18:00 uur kunnen starten. Ook zaterdag 3 september worden de kabouters om 09:15 uur verwacht, zodat we om 09:30 uur starten kunnen. Naar aanleiding van de resultaten van dit toernooi worden de acht nieuwe teams ingedeeld.

Als de indelingen bekend zijn krijgen alle Kabouters weer een bericht waarin staat in welk team je bent ingedeeld en wie je leider en je trainers zijn.

De eerste competitiewedstrijd begint op 10 september 2016. De wedstrijden van de Kabouters beginnen om 09.30 uur.

Op de trainingsavonden is voetbalkleding gewenst. Op de zaterdagen, dus de echte wedstrijden, is voetbalkleding verplicht. Het mooie blauw witte tenue. De uitspelende teams krijgen op het veld een striepteboatjen uitgereikt van de clubleiding. Daarnaast zijn voetbalschoenen en scheenbeschermers verplicht.

Namens de jeugdcommissie van sv Urk wens ik je alvast veel voetbalplezier toe.

Hessel Snoek, sectieleiders van de Kabouters

Agenda

donderdag 13 dec 2018
Uitgifte clubblad "Nor Vuuren"
vrijdag 14 dec 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
zaterdag 15 dec 2018 - 14:30 uur
SC Genemuiden - Urk 1
maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 22 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi D-pupillen (JO12-JO13)

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST